Ø140 mm ACOUSTIC SEMIAFS (3,0 mt / Kt)

  • Ürün Kodu: 15290430300140
  • Marka: AFS
  • Kategori: Yarı Esnek Susturucular
  • 2.833,20 TL
    2.361,00 TL + KDV
    KARGO BEDAVA
  • En geç 27 Temmuz Cumartesi günü kargoda!
Adet
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

ACOUSTIC SEMIAFS alüminyum yarı esnek havakanalları, düşük ve orta basınçta çalışan hava aktarım sistemleri için özeldizayn edilmiş, çok amaçlı bir yarı esnek hava kanalıdır.

 


Safi metal alüminyum şeritlerin özel birüretim tekniği ile büzdürülüp birbirlerine kenetlenmesiyle üretilen SEMIAFSalüminyum yarı esnek hava kanallarının perfore hale getirilmesinden sonra camyünü ile izole edilmesiyle üretilmiştir. İzolasyon malzemesinin üzerinealüminyum ceket yani nem bariyeri giydirilmiştir.

 


ACOUSTIC SEMIAFS alüminyum yarı esnekhava kanallarında montaj süresini azaltmak için ceket ile iç yarı esnek havakanalı alüminyum bant ile birleştirilmiştir.

 


ACOUSTIC SEMIAFS alüminyum yarı esnekhava kanallarında kullanılan kenet sistemi "INTERLOCK” yani çiftli kenetsistemidir. INTERLOCK kenet sisteminde malzeme gerildikçe kenet sağlamlaşır.Bükülme, kıvrılma, uzama ve esneme esnasında safi metal alüminyum şeritlerinbirbirlerinden ayrılması ve/veya deformasyona uğraması söz konusu değildir.

 


 

Susturucu.Hava üfleme ve dağıtım elemanları vasıtasıyla ortama yayılan ses seviyesi değerlerini, konfor şartlarına indirebilmek amacıyla özel olarak dizayn edilmiştir.
*Bu ürün özel üretim olduğundan, sipariş iptali veya ürün iadesi yapılamaz.
 
 
 
Yükleniyor...