AFSCONNECTOR-PU (M0) 70 mm x 200 mm x 70 mm*

Adet
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

 

HVACsistemi, bina sakinlerine klimalı ve temiz havayı taşır. Bu arada, sisteminmekanik kısmını teşkil eden fanın çalışması gürültü ve titreşim oluşturur. Bugürültü ve titreşim, tüm sistem boyunca metal kanallar tarafından da taşınır.Gürültü ve titreşimi kaynağında tutmak ve kanallara iletilmemesi için, mekanikekipman ve kanal sistemi arasında flexible ara bağlantı elemanlarıkullanılmaktadır.
Esneklik ne kadar yüksek ise, flexible ara bağlantı elamanının titreşimizolasyon yeteneği de o kadar yüksektir. Bu nedenle esnek bağlayıcı malzemeolarak elastomerik malzemeler kullanılır. AFSCONNECTOR [PU] PU kaplı cam elyafkumaş kullanılarak üretilmektedir.

UYGULAMA

AFSCONNECTOR[PU]ısıtma, soğutma, havalandırma ve klima sistemleri için özel olaraktasarlanmıştır.

AFSCONNECTOR[PU]cihaz ile rijit hava kanalının yada iki rijit hava kanalının birbirlerinebağlantısında titreşim aktarımını engelleyen, salınım sebebiyle oluşabilecekileri ve/veya geri hareketleri yutan, kolay ve hızlı montaj imkanı sağlayan birflexible ara bağlantı elemanıdır.

GENELÖZELLİKLER

AFSCONNECTOR[PU]flexible ara bağlantı elemanları sızdırmazdır. (hava geçirmez & sugeçirmez).

Köşe,oval, yuvarlak v.b. her türlü birleşme yerlerinde montajı kolay ve pratiktir.

Galvanizçelik sac + kaplamalı dokuma kumaş + galvaniz çelik sac malzemelerin özel birsistemle birbirlerine kenetlenmesiyle üretilir.

KENETLEMESİSTEMİ

AFSCONNECTOR[PU]flexible ara bağlantı elemanlarında, galvaniz çelik saç ve kaplamalı kumaşlarınbirbirlerine kenetlenmesinde ''SAFE SEAM'' sistemi kullanılmıştır.


 

 

ÖZELÖLÇÜ

100x120x100mm AFSCONNECTOR[PU] geniş galvanizli çelik plakaları hadeleme ve flanş üretimsistemleri ile uyumlu hale getirir.







*İşaretliürünlerin minimum sipariş miktarı için iletişime geçiniz.

**Ürünözel üretim olduğundan dolayı sipariş iptali veya ürün iadesi yapılmamaktadır.

 

Ürünözellikleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek,
ölçülerini görmek ve teknik dokümanları indirmek için;

AFSCONNECTOR-PU (M0) serisini kurumsal sitemizdeinceleyin


 

 
Yükleniyor...