AFSCONNECTOR-PVC 70 mm x 200 mm x 70 mm*

Adet
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

 

HVAC sistemi, bina sakinlerine klimalı ve temiz havayı taşır. Bu arada,sistemin mekanik kısmını teşkil eden fanın çalışması gürültü ve titreşimoluşturur. Bu gürültü ve titreşim, tüm sistem boyunca metal kanallar tarafındanda taşınır. Gürültü ve titreşimi kaynağında tutmak ve kanallara iletilmemesiiçin, mekanik ekipman ve kanal sistemi arasında flexible ara bağlantıelemanları kullanılmaktadır.
Esneklik ne kadar yüksek ise, flexible ara bağlantı elamanının titreşimizolasyon yeteneği de o kadar yüksektir. Bu nedenle esnek bağlayıcı malzemeolarak elastomerik malzemeler kullanılır. AFSCONNECTOR [PVC] PVC kaplıpolyester kumaş kullanılarak üretilmektedir.

UYGULAMA

AFSCONNECTOR[PVC] ısıtma, soğutma, havalandırma ve klima sistemleri içinözel olarak tasarlanmıştır.

AFSCONNECTOR[PVC] cihaz ile rijit hava kanalının yada iki rijit havakanalının birbirlerine bağlantısında titreşim aktarımını engelleyen, salınımsebebiyle oluşabilecek ileri ve/veya geri hareketleri yutan, kolay ve hızlımontaj imkanı sağlayan bir flexible ara bağlantı elemanıdır.

GENEL ÖZELLİKLER

AFSCONNECTOR[PVC] flexible ara bağlantı elemanları sızdırmazdır. (havageçirmez & su geçirmez).

Köşe, oval, yuvarlak v.b. her türlü birleşme yerlerinde montajı kolay vepratiktir.

Galvaniz çelik sac + kaplamalı dokuma kumaş + galvaniz çelik sacmalzemelerin özel bir sistemle birbirlerine kenetlenmesiyle üretilir.

KENETLEME SİSTEMİ

AFSCONNECTOR[PVC] flexible ara bağlantı elemanlarında, galvaniz çelik saçve kaplamalı kumaşların birbirlerine kenetlenmesinde ''SAFE SEAM''sistemi kullanılmıştır.

 


ÖZEL ÖLÇÜ

100x120x100 mm AFSCONNECTOR[PVC] geniş galvanizliçelik plakaları hadeleme ve flanş üretim sistemleri ile uyumlu hale getirir. 

Ürün özellikleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek,
ölçülerini görmek ve teknik dokümanları indirmekiçin;

AFSCONNECTOR-PVC serisini kurumsal sitemizde inceleyin


Yükleniyor...