AFSCONNECTOR-PVC-ATEX 70 mm x 100 mm x 70 mm

Adet
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

 

HVACsistemi, bina sakinlerine klimalı ve temiz havayı taşır. Bu arada, sisteminmekanik kısmını teşkil eden fanın çalışması gürültü ve titreşim oluşturur. Bugürültü ve titreşim, tüm sistem boyunca metal kanallar tarafından da taşınır.Gürültü ve titreşimi kaynağında tutmak ve kanallara iletilmemesi için, mekanikekipman ve kanal sistemi arasında flexible ara bağlantı elemanlarıkullanılmaktadır.
Esneklik ne kadar yüksek ise, flexible ara bağlantı elamanının titreşimizolasyon yeteneği de o kadar yüksektir. Bu nedenle esnek bağlayıcı malzemeolarak elastomerik malzemeler kullanılır. AFSCONNECTOR [PVC] ATEX, PVC kaplıpolyester kumaş kullanılarak üretilmektedir.

UYGULAMA

AFSCONNECTOR[PVC]ATEX ısıtma, soğutma, havalandırma ve klima sistemleri için özel olaraktasarlanmıştır.

AFSCONNECTOR[PVC]ATEX cihaz ile rijit hava kanalının yada iki rijit hava kanalının birbirlerinebağlantısında titreşim aktarımını engelleyen, salınım sebebiyle oluşabilecekileri ve/veya geri hareketleri yutan, kolay ve hızlı montaj imkanı sağlayan birflexible ara bağlantı elemanıdır.

GENELÖZELLİKLER

AFSCONNECTOR[PVC]ATEX flexible ara bağlantı elemanları sızdırmazdır. (hava geçirmez & sugeçirmez).

Köşe,oval, yuvarlak v.b. her türlü birleşme yerlerinde montajı kolay ve pratiktir.

Galvanizçelik sac + kaplamalı dokuma kumaş + galvaniz çelik sac malzemelerin özel birsistemle birbirlerine kenetlenmesiyle üretilir.

KENETLEMESİSTEMİ

AFSCONNECTOR[PVC]ATEX flexible ara bağlantı elemanlarında, galvaniz çelik saç ve kaplamalıkumaşların birbirlerine kenetlenmesinde ''SAFE SEAM'' sistemi kullanılmıştır.

 


ÖZELÖLÇÜ

100x120x100mm AFSCONNECTOR[PVC] ATEX geniş galvanizli çelik plakaları hadeleme ve flanşüretim sistemleri ile uyumlu hale getirir.*Buürün özel üretim olduğundan, sipariş iptali veya ürün iadesi yapılamaz.

**Minimumsipariş miktarı için iletişime geçiniz.

 

Ürünözellikleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek,
ölçülerini görmek ve teknik dokümanları indirmek için;

AFSCONNECTOR-PVC-ATEX serisini kurumsal sitemizdeinceleyin


 

 
Yükleniyor...