AFSCONNECTOR-SILICONE 50 mm x 60 mm x 50 mm*

Adet
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

 

HVAC sistemi, bina sakinlerine klimalı ve temiz havayıtaşır. Bu arada, sistemin mekanik kısmını teşkil eden fanın çalışması gürültüve titreşim oluşturur. Bu gürültü ve titreşim, tüm sistem boyunca metalkanallar tarafından da taşınır. Gürültü ve titreşimi kaynağında tutmak vekanallara iletilmemesi için, mekanik ekipman ve kanal sistemi arasında flexibleara bağlantı elemanları kullanılmaktadır.
Esneklik ne kadar yüksek ise, flexible ara bağlantı elamanının titreşimizolasyon yeteneği de o kadar yüksektir. Bu nedenle esnek bağlayıcı malzemeolarak elastomerik malzemeler kullanılır. AFSCONNECTOR [SILICONE] siliconekaplı cam elyaf kumaş kullanılarak üretilmektedir.

UYGULAMA

AFSCONNECTOR[SILICONE] ısıtma, soğutma, havalandırmave klima sistemleri için özel olarak tasarlanmıştır.

AFSCONNECTOR[SILICONE] cihaz ile rijit hava kanalınınyada iki rijit hava kanalının birbirlerine bağlantısında titreşim aktarımınıengelleyen, salınım sebebiyle oluşabilecek ileri ve/veya geri hareketleriyutan, kolay ve hızlı montaj imkanı sağlayan bir flexible ara bağlantıelemanıdır.

GENEL ÖZELLİKLER

AFSCONNECTOR[SILICONE] flexible ara bağlantıelemanları sızdırmazdır. (hava geçirmez & su geçirmez).

Köşe, oval, yuvarlak v.b. her türlü birleşmeyerlerinde montajı kolay ve pratiktir.

Galvaniz çelik sac + kaplamalı dokuma kumaş + galvanizçelik sac malzemelerin özel bir sistemle birbirlerine kenetlenmesiyle üretilir.

KENETLEME SİSTEMİ

AFSCONNECTOR[SILICONE] flexible ara bağlantıelemanlarında, galvaniz çelik saç ve kaplamalı kumaşların birbirlerinekenetlenmesinde ''SAFE SEAM'' sistemi kullanılmıştır.

 

 

 ÖZEL ÖLÇÜ

100x120x100 mm AFSCONNECTOR[SILICONE] geniş galvanizliçelik plakaları hadeleme ve flanş üretim sistemleri ile uyumlu hale getirir.

 

 

*Bu ürün özel üretim olduğundan, sipariş iptali veyaürün iadesi yapılamaz.

**Minimum sipariş miktarı için iletişime geçiniz.

 

Ürün özellikleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek,
ölçülerini görmek ve teknik dokümanları indirmek için;

AFSCONNECTOR-SILICONEserisini kurumsal sitemizde inceleyin


 


 

 
Yükleniyor...