Ø152 mm COMBIAFS

Adet
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Alüminyum & PVC kombinasyonluflexible hava kanalı. Kaynak dumanı tahliyesi ve yüksek mekanik mukavemetistenilen uygulamalar için tasarlanmıştır. HVAC sistemleri için uygun veverimlidir. Çok katlı laminasyonlu alüminyum ve polyester malzemenin yüksekgerilimli helezon çelik tel ile takviyesiyle üretilen alüminyum flexible havakanallarının üzerine sıkı bir şekilde PVC ceket giydirilmesiyle üretilmiştir.Esneme, bükülme, sızdırmazlık ve sıkıştırılabilme özelliğine sahiptir. PVCceket, mekanik mukavemeti artırmakla birlikte, bir nevi nem bariyeri özelliğidetaşımaktadır. Yoğuşmayı engeller. Ürünler 1 kutu (10 mt) üzerindenfiyatlandırılmıştır.
*Bu ürün özel üretim olduğundan, sipariş iptali veya ürün iadesi yapılamaz.

·Düşük ve orta basınçta çalışan havalandırma ve iklimlendirmesistemleri için geliştirilmiş, yalıtımsız (izolesiz) alüminyum & PVCkombinasyonlu flexible hava kanalıdır.

• Çok katlı laminasyonlu alüminyum ve polyester malzemenin yüksekgerilimli helezon çelik tel ile takviyesiyle üretilen ALUAFS.70 üzerine sıkıbir şekilde PVC ceket giydirilmesiyle üretilmiştir.
• Boyutları, toleransları ve mekanik dayanım özellikleri EN 13180 standardınagöre test edilmekte, sınıflandırılmakta ve sertifikalandırılmaktadır.
• COMBIAFS flexible hava kanalları sızdırmazdır.
• Son derece yüksek esneme, bükülme ve sıkıştırılabilme özelliğine sahiptir.Oval, yuvarlak ve köşe birleştirme yerlerinde montajı kolaydır.

COMBIAFS serisini kurumsal sitemizde inceleyin

Yükleniyor...