Ø203 mm ISOAFS-ALU HYGIENE

Adet
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

·Isı izoleli fleksible hava kanalıdır. Perfoleli, cam yünü izolelive alüminyum ceketlidir. Esneme, bükülme ve sıkıştırılabilme özelliğinesahiptir. Taşıdığı havadaki mikropları yok eden hijyen teknolojisine sahiptir.Ürünler 1 kutu (10 mt) üzerindenfiyatlandırılmıştır.


·Bu ürün özel üretim olduğundan, sipariş iptali veya ürün iadesiyapılamaz.


·Düşük ve orta basınçta çalışan havalandırma ve iklimlendirmesistemleri için geliştirilmiş, ısı yalıtımlı (izoleli) alüminyum flexible havakanalıdır.


·İç yüzeyi hijyen kaplamalı çok katlı laminasyonlu alüminyum vepolyester malzemenin yüksek gerilimli helezon çelik tel ile takviyesiyleüretilen ALUAFSHYGIENE alüminyum flexible hava kanallarının cam yünüile izole edilmesiyle üretilmiştir. İzolasyon malzemesinin üzerine alüminyumceket yani nem bariyeri giydirilmiştir.


·Boyutları, toleransları ve mekanik dayanım özellikleri EN 13180standardına göre test edilmekte, sınıflandırılmakta ve sertifikalandırılmaktadır.


·ISOAFS-ALU HYGIENE ECOSOFT flexible hava kanalları sızdırmazdır.


·Son derece yüksek esneme, bükülme ve sıkıştırılabilme özelliğinesahiptir. Oval, yuvarlak ve köşe birleştirme yerlerinde montajı kolaydır.


Yükleniyor...