Ø630 mm ISOAFS ALU.F ECOSOFT MARINE

Adet
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Ambalajındave yüzeyinde WheelMark logosu taşıyan ürünler Marine sertifikasına sahiptir veyenilenen Denizcilik Teçhizat Yönetmeliği'ne uyumluluk gösterir. AB ve ABD'yekayıtlı gemi teçhizatlarında Marine sertifikalı ürünlerin kullanılmasızorunludur.

 

AFS,Türkiye'de zorlu test ve denetimlerden geçerek Marine sertifikası alan ilk vetek flexible hava kanalı üreticisidir.

 

Ürünler 1 kutu (10 mt) üzerinden fiyatlandırılmıştır.

 

• Düşük ve orta basınçtaçalışan havalandırma ve iklimlendirme sistemleri için geliştirilmiş, ısıyalıtımlı (izoleli) alüminyum flexible hava kanalıdır.


•Çok katlı laminasyonlu alüminyum ve polyestermalzemenin yüksek gerilimli helezon çelik tel ile takviyesiyle üretilen ALUAFS.FMARINE alüminyum flexible hava kanallarının cam yünü ile izole edilmesiyleüretilmiştir. İzolasyon malzemesinin üzerine alüminyum ceket yani nem bariyerigiydirilmiştir.


• Boyutları, toleransları ve mekanik dayanımözellikleri EN 13180 standardına göre test edilmekte, sınıflandırılmakta vesertifikalandırılmaktadır.


• ISOAFS-ALU.F ECOSOFT MARINE flexible hava kanallarısızdırmazdır.


• Son derece yüksek esneme, bükülme ve sıkıştırılabilmeözelliğine sahiptir. Oval, yuvarlak ve köşe birleştirme yerlerinde montajıkolaydır.


Marine sertifikasına sahiptir.Yenilenen DenizcilikTeçhizat Yönetmeliği’ne uyumluluk gösterir. AB ve ABD’ye kayıtlı gemiteçhizatlarında Marine sertifikalı ürünlerin kullanılması zorunludur.


 

ISOAFS-ALU.F ECOSOFT MARINE serisini kurumsal sitemizdeinceleyin

Yükleniyor...