METAL KELEPÇE ve BAĞLANTI KLİPSİ BAĞLANTI KLİPSİ

 • Ürün Kodu: 15369999810001
 • Marka: PRATİ
 • Kategori: Montaj Elemanları
 • 2.666,66 TL
  2.222,22 TL + KDV
  66 EUR + KDV
  KARGO BEDAVA
 • En geç 4 Mart Pazartesi günü kargoda!
Adet
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
METAL RULO KELEPÇE / BAĞLANTI KLIPSI kombinasyonu kes ve tak özelliğine sahiptir. Montaj esnasında kullanılacak kelepçe boyu uygulamacı tarafından belirlenir, fire vermez ve tam manasıyla bir bağlantı sağlar. METAL RULO KELEPÇE / BAĞLANTI KLIPSI kombinasyonu, birkaç saniye içerisinde bağlantı yapabileceğiniz, fire vermeden kullanabileceğiniz ve tam manasıyla bağlantı sağlayabileceğiniz, vazgeçilmez bir bağlantı elemanı kombinasyonudur.

METAL RULO KELEPÇE,

9 mm genişliğinde ve 0.6 mm kalınlığında AISI 430 kalite paslanmaz çelik şeritten imal edilmiştir. Paslanmaz çelik şeritin kenarları, gerek bağlantı gerekse bağlantı sonrasında, flexible hava kanalına zarar vermemesi için yuvarlatılmıştır. 30 m uzunluğundaki paslanmaz çelik şeritler rulo haline getirilerek özel bir plastik kaset ile ambalajlanmıştır.

BAĞLANTI KLIPSİ

kolay ve hızlı tespit imkanı sağlayan, bir kilitleme elemanıdır.Nikel kaplı iç gövde ve çinko kaplı vidadan oluşmuştur. Vida başı çok özel bir dizayna sahiptir. Düz tornavida, yıldız tornavida, anahtar v.b. gibi birçok el aleti kullanımıyla montaj yapılabilir.

Ürün özellikleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek,
ölçülerini görmek ve teknik dokümanları indirmek için;
 
ÖNEMLİ NOT:
1. Metal kelepçe'den 1 adet sipariş etmeniz durumunda 30 mt'lik bir rulo kelepçe gönderilecektir. 
2. Bağlantı klipsinden 1 adet sipariş etmeniz durumunda içinde 50 adet klips olan 1 kutu ürün gönderilecektir.

Yükleniyor...