Silent Design Serisi SILENT-100 CRZ DESIGN - 3C

 • Ürün Kodu: 5210603200
 • Marka: S&P
 • Kategori: Mini Aksiyel Fanlar
 • 3.613,03 TL
  3.010,86 TL + KDV
  86 EUR + KDV
  KARGO BEDAVA
 • En geç 6 Haziran Perşembe günü kargoda!
Adet
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Mükemmel Sessizlik

Fanlarınmotorları, titreşimi önleyici elastik takozlar üzerine yerleştirildi. Bu sayede26,5 desibele kadar düşük ses seviyesiyle çalışan Silent Design, İngiltereGürültüyü Azaltma Derneği tarafından verilen Quiet Mark işaretini taşımaya hakkazandı. Quiet Mark’lı Silent Design 100 modelleri 26.5, Silent Design 200modelleri ise 35 desibel ses seviyesine sahiptir. Ses seviyeleri 3 metredenölçülmüştür.

 

Sesini duymasanız da gözünüzü alamazsınız

SilentDesign Serisi, estetik tasarımı, 4 farklı renkte kullanabileceğiniz ışıkşeritleri ve farklı renklerdeki kapak seçenekleri ile banyonuzu görsel olarakda ferahlatacak.
Evinizin dekorasyonuna en uygun kapağı seçerek, Silent Design’ı kendi zevkinizegöre kişiselleştirebilirsiniz.

 

Gerektiği zaman, gerektiği kadar çalışır.

Standartmodellerin yanı sıra, Silent Design Serisi’nin zamanlayıcılı ve nem sensörlümodellerini de tercih edebilirsiniz. Zamanlayıcılı modeller fanın çalışmasüresini ayarlamanıza olanak tanır; çalışmaya başlayan fan öncedenbelirlediğiniz süre kadar çalışır ve kendiliğinden kapanır. Nem sensörlümodeller ise ortamdaki nem seviyesi önceden belirlediğiniz miktarın üzerineçıktığında çalışmaya başlar ve belirlediğiniz süre boyunca çalışmaya devameder.

 

Ürün Özellikleri

SilentDesign serisi plastik enjeksiyon ile üretilmiştir. Serideki tüm fanlar bilyalırulmana ve otomatik panjura sahiptir. Fanların maksimum çalışma sıcaklığı40°C’dir.
IP45 korumalı Silent Design serisi su sıçramalarından etkilenmez. Geri tepmeventili kanaldan gelebilecek kirli havanın içeri girmesine izin vermez.
Silent Design 100 modelleri 8W, Silent Design 200 modelleri ise 16W güçtüketir.

 

Ürünözellikleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek, ölçülerini görmek ve teknik dokümanları indirmek için;


Silent Design Serisi ürünlerimizi daha detaylı incelemekiçin tıklayın

Yükleniyor...