Silent Design Serisi SILENT-300 CZ DESIGN - 3C

 • Ürün Kodu: 5210623800
 • Marka: S&P
 • Kategori: Mini Aksiyel Fanlar
 • 5.539,25 TL
  4.616,04 TL + KDV
  132 EUR + KDV
  KARGO BEDAVA
 • En geç 30 Mayıs Perşembe günü kargoda!
Adet
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Mükemmel Sessizlik

Fanların motorları, titreşimi önleyici elastik takozlar üzerine yerleştirildi. Bu sayede 26,5 desibele kadar düşük ses seviyesiyle çalışan Silent Design, İngiltere Gürültüyü Azaltma Derneği tarafından verilen Quiet Mark işaretini taşımaya hak kazandı. Quiet Mark’lı Silent Design 100 modelleri 26.5, Silent Design 200 modelleri ise 35 desibel ses seviyesine sahiptir. Ses seviyeleri 3 metreden ölçülmüştür.
 

Sesini duymasanız da gözünüzü alamazsınız

Silent Design Serisi, estetik tasarımı, 4 farklı renkte kullanabileceğiniz ışık şeritleri ve farklı renklerdeki kapak seçenekleri ile banyonuzu görsel olarak da ferahlatacak.
Evinizin dekorasyonuna en uygun kapağı seçerek, Silent Design’ı kendi zevkinize göre kişiselleştirebilirsiniz.
 

Gerektiği zaman, gerektiği kadar çalışır.

Standart modellerin yanı sıra, Silent Design Serisi’nin zamanlayıcılı ve nem sensörlü modellerini de tercih edebilirsiniz. Zamanlayıcılı modeller fanın çalışma süresini ayarlamanıza olanak tanır; çalışmaya başlayan fan önceden belirlediğiniz süre kadar çalışır ve kendiliğinden kapanır. Nem sensörlü modeller ise ortamdaki nem seviyesi önceden belirlediğiniz miktarın üzerine çıktığında çalışmaya başlar ve belirlediğiniz süre boyunca çalışmaya devam eder.
 

Ürün Özellikleri

Silent Design serisi plastik enjeksiyon ile üretilmiştir. Serideki tüm fanlar bilyalı rulmana ve otomatik panjura sahiptir. Fanların maksimum çalışma sıcaklığı 40°C’dir.
IP45 korumalı Silent Design serisi su sıçramalarından etkilenmez. Geri tepme ventili kanaldan gelebilecek kirli havanın içeri girmesine izin vermez.
Silent Design 100 modelleri 8W, Silent Design 200 modelleri ise 16W güç tüketir.
 
Ürün özellikleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek,
ölçülerini görmek ve teknik dokümanları indirmek için;

Silent Design Serisi ürünlerimizi daha detaylı incelemek için tıklayın

Yükleniyor...