Ø457 mm SONOAFS-ALU.B HYGIENE

Adet
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Isıve ses izoleli fleksible hava kanalıdır. Perfoleli, cam yünü izoleli ve alüminyumceketlidir. Esneme, bükülme ve sıkıştırılabilme özelliğine sahiptir. Taşıdığıhavadaki mikropları yok eden hijyen teknolojisine sahiptir. Ürünler 1 kutu (10mt) üzerinden fiyatlandırılmıştır.

 

*Buürün özel üretim olduğundan, sipariş iptali veya ürün iadesi yapılamaz.

 

• Düşük ve orta basınçta çalışan havalandırma ve iklimlendirme sistemleriiçin geliştirilmiş, ısı ve ses yalıtımlı (izoleli) alüminyum flexible havakanalıdır.

İç yüzeyi hijyen kaplamalı çok katlı laminasyonlu alüminyum ve polyestermalzemenin yüksek gerilimli helezon çelik tel ile takviyesiyle üretilenALUAFS

• 
HYGIENE GREEN alüminyum flexible hava kanallarının perfore edilipbariyer takılması ve cam yünü ile izole edilmesiyle üretilmiştir. İzolasyonmalzemesinin üzerine alüminyum ceket yani nem bariyeri giydirilmiştir.


Boyutları,toleransları ve mekanik dayanım özellikleri EN 13180 standardına göre testedilmekte, sınıflandırılmakta ve sertifikalandırılmaktadır.


• 
SONOAFS-ALU.BHYGIENE ECOSOFT flexible hava kanalları sızdırmazdır.


• 
Son dereceyüksek esneme, bükülme ve sıkıştırılabilme özelliğine sahiptir. Oval, yuvarlakve köşe birleştirme yerlerinde montajı kolaydır.


SONOAFS-ALU.B HYGIENE ECOSOFT serisini kurumsal sitemizdeinceleyin

Yükleniyor...