Ø82 mm SONOAFS-ALU.FB ECOSOFT MARINE

Adet
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Ambalajında ve yüzeyinde WheelMark logosu taşıyan ürünler Marine sertifikasına sahiptir ve yenilenen Denizcilik Teçhizat Yönetmeliği'ne uyumluluk gösterir. AB ve ABD'ye kayıtlı gemi teçhizatlarında Marine sertifikalı ürünlerin kullanılması zorunludur. 


 AFS, Türkiye'de zorlu test ve denetimlerden geçerek Marine sertifikası alan ilk ve tek flexible hava kanalı üreticisidir.


Ürünler 1 kutu (10 mt) üzerinden fiyatlandırılmıştır.

 


• Düşük ve orta basınçta çalışan havalandırma ve iklimlendirme sistemleri için geliştirilmiş, yalıtımsız (izolesiz) alüminyum flexible hava kanalıdır.• Çok katlı laminasyonlu alüminyum ve polyester malzemenin yüksek gerilimli helezon çelik tel ile takviyesiyle üretilmiştir.• Boyutları, toleransları ve mekanik dayanım özellikleri EN 13180 standardına göre test edilmekte, sınıflandırılmakta ve sertifikalandırılmaktadır.• SONOAFS-ALU.FB ECOSOFT MARINE flexible hava kanalları sızdırmazdır.• Son derece yüksek esneme, bükülme ve sıkıştırılabilme özelliğine sahiptir. Oval, yuvarlak ve köşe birleştirme yerlerinde montajı kolaydır.

 

 

Marine sertifikasına sahiptir.Yenilenen DenizcilikTeçhizat Yönetmeliği’ne uyumluluk gösterir. AB ve ABD’ye kayıtlı gemiteçhizatlarında Marine sertifikalı ürünlerin kullanılması zorunludur.

 


 

SONOAFS-ALU.FB ECOSOFT MARINE serisini kurumsal sitemizde inceleyin


Yükleniyor...