TD Silent Serisi TD-800/200 SILENT

 • Ürün Kodu: 5211360500
 • Marka: S&P
 • Kategori: Yuvarlak Kanal Tipi Fanlar
 • 8.632,22 TL
  7.193,52 TL + KDV
  206 EUR + KDV
  KARGO BEDAVA
 • En geç 1 Temmuz Pazartesi günü kargoda!
Adet
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Mükemmel sessizlik

TDSilent serisinde iç yüzey, ses dalgalarını ses yutucu malzemeye doğruyönlendiren delikli bir tasarıma sahiptir. Bu sayede gürültüyü sönümleyenfanlar, özellikle sessiz bir çalışma ortamına ihtiyaç duyulan ofis, kütüphanegibi mekanlar için idealdir. 17dBa’ya kadar düşük gürültü ölçümüyle dünyanın ensessiz kanal tipi fanı olan TD Silent’ın TD 350, TD 500, TD 800, TD 1000 ve TD2000 modelleri, İngiltere Gürültüyü Azaltma Derneği tarafından verilen QuietMark işaretini taşır.

 

TD 160 modeli

Hızkontrolü yapılabilir çift devirli fan motorları sınıf B, IP44 korumalıdır.Bilyalı rulmana ve aşırı yük korumasına sahiptir. TD 160 modeli, patentli biryüzer motor tasarımına sahiptir. Fanlar plastik malzemeden üretilmiştir.

 

TD 250 - TD 1000 modelleri

Hızkontrolü yapılabilir çift devirli fan motorları sınıf B, IP44 korumalıdır.Bilyalı rulmana ve aşırı yük korumasına sahiptir. Fanların düşük profilliolması çatı arası, asma tavan gibi dar alanlarda avantaj sağlar. Fanların içyüzeyi delikli yapısıyla ses dalgalarını ses yutucu malzemeye doğru yönlendirirve sesi sönümler. Eşsiz gövde tasarımı sayesinde fanı bağlı bulunduğu kanaldansökmeden içini açarak motor ve pervanesini temizleyebilir, bakımyapabilirsiniz. Elektrik bağlantı terminali, güç kablolarının rahatçabağlanabilmesi için fanın etrafında 360° dönebilir. Bağlantı boğazlarındabulunan kelepçeler montajı kolaylaştırırken lastik contalar titreşimi sönümlerve sızdırmazlık sağlar. Duvara veya tavana montaj için motordaki titreşimiönleyen çift malzemeli askı aparatına sahiptir. Fanlar plastik malzemedenüretilmiştir.

 

TD 1300 ve TD 2000 modelleri

Fanlarınaerodinamik ağız kısmı hava akışını iyileştirir ve ses seviyelerini düşürür.Hız kontrolü yapılabilir çift devirli fan motorları sınıf F, IP44 ve termalkorumalıdır. Fanların düşük profilli olması çatı arası, asma tavan gibi daralanlarda avantaj sağlar. Delikli iç yüzeyi, cam elyafından akustik izolasyonuve aerodinamik giriş ağzı sayesinde sessiz çalışır. Eşsiz gövde tasarımısayesinde fanı bağlı bulunduğu kanaldan sökmeden içini açarak motor vepervanesini temizleyebilir, bakım yapabilirsiniz. Duvara veya tavana montajiçin motordaki titreşimi önleyen çift malzemeli askı aparatına sahiptir. Hariciterminal kutusu IP55 korumalıdır. Fanlar çelik sacdan üretilmiştir, epoksipolyester boyalıdır ve cam elyaf malzemeden akustik izolasyona sahiptir.

 

Ürünözellikleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek, ölçülerini görmek ve montajvideosunu izlemek için;

 

TD Silent Serisi ürünlerimizi daha detaylı incelemek içintıklayın

 

Yükleniyor...