VANTİLA RECO SERİSİ (ALÜMİNYUM EŞANJÖRLÜ) ISI GERİ KAZANIM CİHAZLARI RECO 3500 N PRO

 • Ürün Kodu: 15319911203500
 • Marka: VANTİLA
 • Kategori: Isı Geri Kazanım Cihazları
 • 185.523,36 TL
  154.602,80 TL + KDV
  4285 EUR + KDV
  KARGO BEDAVA
 • En geç 27 Temmuz Cumartesi günü kargoda!
Adet
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Egzozedilen havanın ısısını kullanarak taze havayı koşullandırır. taze hava sağlamakve kirli havayı egzoz etmek için en ideal çözümdür. Egzoz edilen havanınısısı, çapraz akımlı alüminyum ısı geri kazanım eşanjörü ile taze havayaaktarılır. Ofisler, otel odaları, gösteri merkezleri, kafeteryalar,yatakhaneler, sınıflar vb. mahallere taze hava sağlamak ve kirli havayı egzozetmek için en ideal çözümdür.

 

Özellikler ve Avantajlar

Gereklitaze havayı sağlar ve iç ortam hava kalitesini yükseltir. İç ortamdaki düşükkaliteli havayı egzoz eder. Egzoz havasının ısısını taze havaya aktarır. Dışhavayı filtre ederek içeri verir. Yüksek ısıl verimi, düşük enerjitüketimi, düşük ses seviyesi, kompakt ve ince tasarım, tüm bileşenlere enkolay ulaşım ve bakım gibi avantajlar sağlar.

 

Gövde

VANTİLARECO N PRO Tavan Tipi Isı Geri Kazanım Cihazlarının gövdeleri birçok üstünözelliği bünyesinde barındırmaktadır. İleri teknoloji ile üretilen,sertifikalandırılmış bileşenlerinin performanslarını en üst düzeydekullanmaya imkan verecek şekilde tasarlanmıştır.

 

Plug Fan (Egzoz Fanı, Taze Hava Fanı)

VANTİLARECO N PRO, Tavan Tipi Isı Geri Kazanım Cihazları, birçok üstünözelliklerinin yanı sıra plug fanlarıyla kolay ve sorunsuz işletimle, yüksekverim ve tasarruf sağlıyor. Bir çok üstün özelliklerinin yanı sıra,içerisinde bulunduğu hücreyi basınçlandırarak çalışan plug fanlar, havanıneşanjöre daha uniform girmesini sağlamaktadır. Böylece pratikte ulaşılaneşanjör verimi, teorik verim değerlerine ulaşmaktadır.

 

Eşanjör

VANTİLARECO N PRO Tavan Tipi Isı Geri Kazanım Cihazlarında standart olarak çaprazakımlı, alüminyum ısı geri kazanım eşanjörleri kullanılmaktadır. Egzoz edilenhavanın ısısı, çapraz akımlı alüminyum ısı geri kazanım eşanjörü ile tazehavaya aktarılır. Böylece, egzoz edilen havanın ısısı kullanılarak taze havakoşullandırılır.

 

Filtre

VANTİLARECO N PRO Tavan Tipi Isı Geri Kazanım Cihazlarında gerek taze gerekse egzozhavası girişlerinde filtre standarttır. Filtreler, havadaki toz, toprak,partikül vb. istenmeyen cisimleri tutar. Bu sayede iç ortam hava kalitesiarttırılmakla birlikte eşanjör de korunmaktadır.

 

Elektrik Bağlantısı ve Drenaj Musluğu

Tümcihazlar monofaze olup kablo kesitleri 3 x 2.5mm²’ dir. Drenaj Musluğu;havanın yoğuşmasıyla oluşan su, drenaj tavasında birikir ve drenaj musluğundandışarı atılır.

 

Ürünözellikleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek,
ölçülerini görmek ve teknik dokümanları indirmek için;

Reco serisini kurumsal sitemizde inceleyin

 

 


 
Yükleniyor...